Підшипник генератора (12x28x8) SNR SNR NTN 6001.EEC3 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
6001.EEC3
Виробник
SNR NTN

Підшипник генератора (12x28x8) SNR 6001.EEC3

  • 0 відгуків

165 ₴

  • завтра
  • Код: 39616

Самовивіз з магазину

Київ
Безкоштовно

Доставка

На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На склад «Делівері» На склад «Делівері»
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами

Оплата готівкою, Онлайн карткою Visa/MasterCard (Монобанк), Накладений платіж, Безготівковий для фізичних осіб, Безготівковий для юридичних осіб, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «SNR NTN 6001.EEC3»

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

6001.EEC3 (SNR NTN) — підшипник генератора категорії «електрика», підходить на, моделі:.

Ціна підшипник генератора (12x28x8) SNR — 165 ₴. Виробник — SNR NTN. Купити можна з доставкою по Україні в Carhub.

6001.EEC3 (SNR NTN) відповідає оригінальним номерам:. Технічні параметри:.